6 Års fødselsdag og afslutning på triple.

Tak for endnu en dajlig dag i Fruens Bøge, vores 6 årsdag, Ulriks no 500, og Afslutningen på triplen, blev den helt store begivenhed igen. Vi er meget glade for at I kommer, og vi er især glade for at I er i så fint humør, og bærer overmed de småting der altid er når vi spænder buen så stramt.

Der kommer diplomer til alle, for alle løb her senere. Her er foreløbigt alle resultater.

Først samlet stiling i Fruens Bøge:

    Helmarathon Alle Løbere - link til diplom    
1   Thomas Steenberg   03.20.44
2   Carsten Friis   03.24.08
3   Lisbeth Billeskov Hansen   03.24.08
4   Kristina Elkjær Jessen   03.25.29
5   Kristian Cecil   03.26.26
6   Kim Hammerich   03.27.12
7   Torben Vad Nissen   03.27.14
8   Jan Gram   03.35.07
9   Jesper Hahn Jensen   03.35.20
10   Lena Nørgaard   03.39.15
11   Ole Toft   03.41.38
12   Margrethe Frydenborg   03.41.56
13   Mie Bruun   03.41.56
14   Jane Dideriksen   03.47.17
15   Mikkel Hjortshøj Haastrup   03.48.17
16   Bo junker   03.51.41
17   Katja Walther Bjerre   03.52.54
18   Kim Smitt   03.52.57
19   Søren Lund   03.53.02
20   Lars Palmø    03.55.15
21   Mads Møller Jensen   03.55.15
22   Allan Overby    03.55.44
23   Michael Steen Jensen   03.55.44
24   Morten And   03.55.44
25   Morten Iversen   03.55.44
26   Ricky Andersen   03.55.44
27   Ulrik Pihl   03.55.44
28   Jacob Andre Nielsen   03.58.41
29   Steen Christesen, Åbenrå   04.04.33
30   Camilla Pedersen   04.04.36
31   Kent Trøjborg Andersen   04.05.18
32   Lars Sørensen   04.05.58
33   Søren Kuhlmann   04.06.38
34   Karl Nielsen   04.06.52
35   Hans Muelengracht   04.08.59
36   Tine Nielsen   04.09.16
37   Gitte Schack, Kolding Motion   04.14.27
38   Christian Syversen   04.30.00
39   Dorte Roslev   04.30.00
40   Kurt Egholm Andersen   04.30.00
41   Martin Waldstrøm   04.30.00
42   Peter Møller   04.30.00
43   Thomas Rose   04.30.25
44   Britt Drud Sørensen   04.30.26
45   Lars Troelsen   04.30.44
46   Morten Christensen   04.30.44
47   Majken Madsen   04.31.00
48   Sandra Hein   04.31.00
49   Karin Eriksen   04.31.41
50   Marianne Eliasen   04.31.41
51   Jørn Jensen  OTK   04.44.34
52   Lone Friis   04.48.50
53   Stig Kuhlman   04.53.02
54   Ella Lissner   04.53.30
55   Carsten Berg   04.54.17
56   Pia Angelbo Mortensen   04.58.37
57   Peter Klarlund   05.19.03
58   Sille V. P. E. Nielsen   05.19.35

 

    Halvmarathon Fruens Bøge alle løbere - link til diplom  
       
       
       
1   Martin Halkær 01.28.44
2   jan nygård Jensen 01.30.35
3   Jacob Elhøj Nielsen 01.33.15
4   Tine Rosengreen Pallisgaard 01.34.41
5   Torben Larsen 01.37.32
6   Claes Faarbech 01.40.24
7   Christina Skarø Skovgaard 01.42.02
8   Mia Beck Lichtenstein 01.42.46
9   Rasmus Gade Elm "The Geek Runner" 01.43.33
10   Thomas Nielsen 01.43.51
11   Lars Keld 01.43.53
12   Martin Jørgensen 01.45.06
13   Anders Risak 01.45.31
14   René Leth Christiansen 01.46.36
15   Tobias Ejlersen 01.46.40
16   Anders lauritzen 01.48.03
17   Martin Price 01.50.00
18   Anders Worgall Nielsen 01.50.20
19   Iben Monie 01.51.25
20   Kevin Monie 01.51.25
21   Kim Lorenzen 01.52.38
22   Ulla Due Lange 01.52.38
23   Claes Adel 01.53.50
24   Andreas Eriksen 01.54.46
25   Lars V. Due 01.54.46
26   Jacob Brønning Rademacher 01.55.41
27   Camilla Enggaard 01.56.12
28   Mette Sørensen 01.56.12
29   Kenneth Sørensen 01.56.28
30   Marlene Dissing 01.56.36
31   Thomas Lindevang 01.56.43
32   Gitte Jensen 01.57.07
33   Christina Nielsen 01.57.08
34   Nils Jul Larsen 01.57.58
35   Jakob Birger Andersen 01.59.45
36   Trine Dydensborg 01.59.45
37   Jonas Brinch Sørensen 01.59.58
38   Kim Kyrstein 01.59.58
39   Charlotte Kurzmann Larsen 02.01.13
40   Pia Holst 02.01.13
41   Hans Renkwitz 02.01.23
42   Rikke Bergmann Kohberg 02.01.23
43   Kim r hansen 02.01.45
44   Peter Olander Andersen 02.02.25
45   Maria Boy Birck 02.04.44
46   Heidi Tofterup Holdt 02.05.04
47   Janni Nielsen 02.07.00
48   Tove Johansen 02.08.01
49   Jonas Thorndahl 02.10.39
50   Mona Gustafsson 02.10.42
51   Sanni Kristensen 02.11.55
52   Stella Bentzen 02.12.21
53   Carl Kr. Nielsen 02.15.47
54   Henrik Johansen 02.17.30
55   Heidi Fischer Nielsen 02.17.53
56   Henning Hofmann Frederiksen 02.18.25
57   Hanne Aabjerg Jensen 02.23.34
58   Lene Beck 02.23.34
59   Mark Lovatt 02.23.39
60   Peter Bidstrup 02.23.39
61   Anne Marie Harbo 02.23.53
62   Leo Frantzen 02.23.54
63   Anne-Marie Frantzen 02.32.27
64   Heidi V. Poulsen 02.32.44
65   Ib Trabjerg-Madsen 02.32.44
66   Niels Birch Mogensen 02.40.00
67   Henning Thuesen NAVN ? ( VIPS ? ) 02.42.23
68   Dorthe Vibholm Nielsen DNS
69   Martin Bentzen DNS
70   Martin Larsen DNS
71   Maud Hjortshøj DNS
72   Mette Høirup DNS
73   Per Kjær Pedersen DNS
74   Rene Falk Kristensen DNS
75   Søren Skjødt DNS
76   Ulla Marie Steffensen DNS


 

Halvmarathon Triple.

Resultater Triple Hel Marathon.